fbpx

Informacje praktyczne

1. PTTK Oddział Rzeszów wpisany jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych nr 044/04.

2. WYJAZDY

Wszystkie wycieczki rozpoczynamy z Dworca głównego PKS w Rzeszowie, ul. Grottgera, stanowisko odjazdów międzynarodowych oznaczone czerwoną literą „M”. Zbiórka rozpoczyna się 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

3. REZERWACJE

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji poprzez naszą stronę internetową: www.pttkrzeszow.pl – szybki sposób bez konieczności wizyty w biurze. Rezerwacji można dokonywać również telefonicznie i osobiście w biurze. Do rezerwacji niezbędne jest podanie danych wszystkich uczestników; imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, adres e-mail, adres.

4. WPŁATY

Wysokość zaliczek podana jest na umowie, liczona procentowo od ceny imprezy turystycznej. Pierwszą wpłatę należy uiścić do 3 dni od daty dokonania rezerwacji, finalna dopłata do 100% ceny imprezy turystycznej – płatna do 14 dni przed rozpoczęciem imprezy. Brak wpłat w wyznaczonym terminie skutkuje automatycznym anulowaniem rezerwacji.

5. UBEZPIECZENIE

Podczas wycieczek z biurem podróży PTTK Rzeszów jesteście Państwo ubezpieczeni w SIGNAL IDUNA Polska. Ubezpieczenie obejmuje KL, NNW, bagaż oraz choroby przewlekłe. Szczegółowe informacje podajemy w świadczeniach zawartych w programach imprez.

  

 

Więcej w tej kategorii: « Kontakt