fbpx

Park rozrywki Mandoria – Orientarium

Łódź, 2 dni, 375 zł

Program:

1 dzień

Wyjazd, przejazd do miejscowości Rzgów (pod Łodzią). Mandoria – Miasto Przygód: całodzienny pobyt w parku rozrywki dla całej rodziny (największy park rozrywki pod dachem – czynny cały rok). Przechodząc przez bramy miasta, można przenieść się w czasie do renesansu! Ten łódzki park rozrywki zachwyca nie tylko atrakcjami, lecz również formą i opowiadaną historią. Dzięki temu bawi niezależnie od wieku i za każdym razem oferuje nowe wrażenia. Po wejściu w głąb parku można zanurzyć się w świecie pełnym wrażeń i atrakcji. Sprzedawcy na targu nawołują do skosztowania mandoriańskich przysmaków, konkurując z zachwycającą Karawaną. W Porcie czuwa Rybak Bartek, podczas gdy Kapitan Azulejos zaprasza do Tawerny Trzy Dzwony. Przejazd w miejsce zakwaterowania. Obiadokolacja, nocleg.

 

2 dzień

śniadanie, Łódź – Orientarium: najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo Wschodniej (35 gatunków zwierząt lądowych oraz 180 gatunków ryb), krótkie zwiedzanie miasta m.in.: spacer przez Stare Miasto i ulicę Piotrkowską (jedna z najdłuższych ulic handlowych w Europie). Powrót.

Cena dla jednej osoby przy grupie:

45 osób + 4 opiekunów bezpłatnie 375 zł.

 

 Świadczenia zawarte w cenie:

przejazd autokarem turystycznym, opłaty drogowe i autostradowe, opieka pilota – przewodnika, 1 nocleg, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, ubezpieczenie NNW, obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP) oraz Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG).

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów w kwocie ok. 110 zł/os.

Uwaga:

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Więcej w tej kategorii: « Stolica Dolnego Śląska